VISI Modelling

VISI Modelling

VISI Modelling je základem všech VISI produktů a poskytuje silný a výkonný systém k modelování objemů i ploch, který je vytvořen na základě matematického jádra Parasolid, které je průmyslovým standardem. V kombinaci s Vero technologií ploch, analýzou modelů a 2D návrhy, nabízí VISI Modelling plnou flexibilitu konstruování, upravování anebo opravování nejsložitějších 3D dat.

VISI Analysis

VISI Analysis

VISI Analysis poskytuje řadu nástrojů zaměřených na ověřování a přípravu modelové geometrie. Při práci s importovanými daty je kvalita modelu důležitým aspektem. Nalezení potenciálních problémů v ranné fázi realizace projektu velmi zjednodušuje úkol konstruktéra a šetří spoustu času při návrhovém procesu.

VISI Machining

VISI Machining

VISI Machining je praktickým, intuitivním a jednoduchým řešením pro CNC programování. Automatické rozpoznávání prvků vybere jednotlivé prvky přímo na objemové geometrii a vytvoří spolehlivé frézovací a vrtací cykly drah nástroje pro 2D až po 5-osé obrábění. VISI Machining vytváří vysoce účiné dráhy nástroje s pokročilou kontrolou kolizí.

Model Deformation

Model Deformation

The model deformation tools are capable of deforming geometry while maintaining model integrity and holding constraints up to G4 curvature - This is particularly important for parts of high gloss or that have aerodynamic requirements. Model editing includes bending, twisting, stretching and target driven deformation.

Automotive Core & Cavity design

Automotive Core & Cavity design

Advanced core and cavity construction for an automotive front grill. The complete design process is broken down into 7 short movies highlighting a combination of surface and solid modelling techniques for part splitting, surface extension, shut off construction and parting face development.

Stamping / Die Makers

Stamping / Die Makers

Vero rezumí plechu - VISI Progress je intuitivní řešení pro průmyslové specifické nástroje pro vývoj plochých rozvinutých tvarů, 3D návrh střihu, kompenzace odpružení, apod.

Mould Makers

Mould Makers

VISI provides the complete mould tool design environment using industry specific automation that guides the user through the mould development process. Part designers, mould makers and moulders will all benefit from VISI to achieve cost effective and reliable mould designs and the optimum moulding conditions.